Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KURUMSAL

Hakkımızda

Tek Kapak 30 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla silindir kapağı satışı yapmaktadır. Firmamızda Otomobil, Motosiklet, Arazi 4x4, SUV, Pick-Up, Minivan, Van, Panelvan, Minibüs, Midibüs, Otobüs, Kamyonet, Kamyon, Tır, Tekne, Motoryat, Jet Ski ve İş Makinlerinin  yeni ve çıkma silindir kapakları, silindir kapak test, baga ve kayıt, supap ayarı, supap taşlama, kapak taşlama, blok taşlama, gemi ve işmakinalarının supap dolgu ve taşlaması hizmetini vermektedir. 


1990 yılında kurulmuştur.  30 yılı aşkın tecrübemizle Tek Kapak olarak her zaman işçiliğimiz de standartları yükseltmek amacındayız. Tek Kapak, genç ve dinamik uzman kadrosu, kaliteli hizmeti ile sürekli kalitesini iyileştirmeyi ve müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefler. 

Tek Kapak müşteri memnuniyetine odaklı çalışma prensibimizle kaliteli işciliği uygun fiyata verebilmenin gayretindeyiz. Firmamız Acura, Alfa Romeo, Audi, BMC, BMW, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Tofaş, Ford, GAZ, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Karsan, Kia, Lada, Land Rover, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Otokar, Peugeot, Proton, Renault, Rover, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota, Volkswagen, Volvo vs... yetkili ve özel servislerine garantili olarak hizmet vermektedir.

 

Değerlerimiz
Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

Müşteri Odaklılık
Güvenilirlik
Verimlilik
Liderlik
Yenilikçilik
Girişimcilik
Dinamizm
Takım Ruhu

SITE İÇİ ARAMA
ÇOK GEZİLEN ÜRÜNLER